F&Q - Notifi.eu

F&Q

Často kladené otázky 4 minút čítania

1.Otázka : Komu je určená platforma Notifi?

1.1 Odpoveď : Platforma Notifi je určená majiteľom webových stránok, internetových obchodov, programátorom a marketérom, alebo majiteľom stránok, ktorí potrebujú jednoduchou formou (bez znalosti programovania) zvýšiť návštevnosť, funkcionalitu a konverzie svojich stránok.

2.Otázka : Sme reklamná marketingová agentúra a potrebovali by sme systém notifikácií pre našich zákazníkov, ktorý je mimo Vami ponúkaný tarif, bolo by možné získať tarif mimo ponuku?

2.1 Odpoveď : Áno je to možné, v takomto prípade máme "po ruke" riešenie v podobe "Custom" balíka s 2,500,000 zobrazeniami mesačne, Neobmedzene Notifikácií pre 250 Web stránok s 365 dňovou retenciou štatistík a Vlastným brandingom. V prípade takéhoto plánu je jeho cena na vyžiadanie, takže nás kontaktujte.

3.Otázka : Akým spôsobom dosahujú notifikácie zvýšenie návštevnosti stránky?

3.1 Odpoveď : Jednoducho. Do notifikácie respektíve jej obsahu vyzdvihnite to, na čo chcete poukázať v stránke, či už sa jedná o nový článok v blogu, novo pridané video, nový tovar v e-shope - jednoducho návštevníka "navnaďte" tím správnym spôsobom a verte, že zaručene klikne na vašu notifikáciu. Vieme o čom hovoríme, jednoducho to takto funguje. Jeden tip. Pokiaľ máte viacero stránok, môžte ich navzájom "prelinkovať" notifikáciami, čím získate väčší pohyb návštevníkov po Vašich stránkach.

4.Otázka : Je možné využívať platformu po celý čas zdarma?

4.1 Odpoveď : Áno, je to možné, avšak tu musíme podotknúť, že verzia Free :) má v sebe určité funkčné obmedzenia, takže pokiaľ chcete využiť potenciál platformy na plno odporúčame vám voľbu Business. Mimochodom pokiaľ si zvolíte plán Business máte u nás nárok na zľavu 15%, viac informácií na tomto odkaze - klikni.

5.Otázka : Zaťažujú notifikácie nejakým spôsobom samotné načítanie stránky?

5.1 Odpoveď : Nie, nakoľko sa načítavajú z externého zdroja. Na stránke môžte mať teoreticky nasadených neobmedzený počet notifikácií, bez toho aby sa vám rýchlosť načítania stránky nejako viditeľne spomalila.

6.Otázka : Ako je to s užívateľskou podporou na platforme Notifi?

6.1 Odpoveď : Užívateľskú podporu máme vyriešenú pomocou nášho hepldesku - klikni, v ktorom nájdete všetky potrebné informácie ako integrovať Notifi na vaše stránky a samozrejmosťou je aj zadanie tiketu podpory pokiaľ si nebudete vedieť dať rady s nejakým nastavením.

7.Otázka : Mám zľavový kód pre plán Business - platí táto zľava aj pri mesačnej platbe?

7.1 Odpoveď : Áno, tento kupón, respektíve zľava je platná aj pri mesačnej platbe a to aj pri platbe prostredníctvom prevodu na účet a aj pri platbe PayPal.

8.Otázka : Je možné aby bolo notifikačné okno blokovateľne systémom blokovania reklám AdBlock?

8.1 Odpoveď : Pamätali sme aj na toto a odpoveďou na Vašu otázku je nie. Notifikácia, respektíve notifikačné okno sa vám bude zobrazovať vždy, čo znamená, že naň AdBlock nemá dosah, nakoľko skript pre reklamu je písaný inak než skript pre Notifi Pixel. Viac na tomto odkaze - klikni.

9.Otázka : Zobrazujú sa notifikácia korektne aj na mobilných zariadeniach?

9.1 Odpoveď : Samozrejme áno a bez problémov. Notifikácie sú plne responzívne, takže zachovajú štruktúru stránky na mobilnom zariadení bez posúvania do strán. Mimochodom v nastaveniach notifikácií je možné nastaviť ich zobrazovanie na mobilných zariadeniach, PC alebo oboch typoch zariadení súčasne.

10.Otázka : Ako je to s platbou prevodom?

10.1 Odpoveď : Jednoducho, pri platbe prevodom odporúčame vykonať platbu ešte pred odoslaním objednávky, nakoľko počas procesu zadávania objednávky je potrebné nahrať PDF súbor s dokladom o zrealizovanej platbe, ktorý Vám vygeneruje Vaša banka. Nie je možné dodatočné overenie spôsobom, že nám zašlete potvrdenie dodatočne, nakoľko nemôžeme systémovo spracovať Vašu platbu a priradiť ju k Vášmu účtu a prehľadu Vašich platieb. Pri platbe prostredníctvom PayPal je aktivácia služby okamžitá, pri bankovom prevode do 24 hodín - o čom vás budeme informovať.

11.Otázka : Je možné nasadiť systém Notifi aj na viacjazyčnú stránku / e-shop?

11.1 Odpoveď : Áno, samozrejme je to možné avšak iba za predpokladu, že sa pri prepínaní jazyka zmení aj tvar adresy, napríklad : www.mojastranka.eu/sk/, www.mojastranka.eu/cz/, www.mojastranka.eu/eng/. Vtedy je možné ľubovoľne adresovať zobrazovanie notifikácií, avšak je nutné podotknúť, že je potreba nastaviť notifikáciu pre každú jazykovú verziu zvlášť.

12.Otázka : Je možné zobrazovať systémom Notifi aj recenzie zákazníkov z e-shopu?

12.1 Odpoveď : Samozrejme, že áno, na jedno funkčné riešenie sa môžte pozrieť na tejto adrese, notifikácie o recenziách sa zobrazujú v pravo dole. Navyše po kliknutí na ktorú koľver recenziu sa prenesiete na stránku zo všetkými recenziami.


Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Pozrite sa do našej databázy znalostí na našom helpdesku, alebo nás kontaktujte.

Naposledy upravené: 22 Január, 2022